KONST / Konst, övrigt, Tryck m.m. / Tryck 15343260
nr 1534 3260
Tryck
Banksy, efter. "Tesco Petrol Bomb". Ej signerad, ej numrerad. Bladets mått: 50x40 cm, yttermått inklusive ram: 52x47 cm
Utrop:
500 kr
Såld:
900 kr
måndag 17 april 2023
kl 19:03:00
100 kr
250 kr
300 kr
600 kr
500 kr
600 kr (Budbetjänt)
800 kr